Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Një Lojë Tjetër Nëpërmjet Lojrave Të Seksit Falas Për Androidin

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Kemi bërë një rrugë të gjatë që kur u shfaqën lojërat e para të pornos në Pc ose ngushëllime. Fillimisht, ata ishin një zanr i vogël ku fakti që dikush bëri një lojë pornoje ishte e mjaftueshme për të të bërë ty të shkosh. Studiot kryesore qëndruan të qarta nga çdo lloj përmbajtjeje e fortë dhe thjesht nuk kishte burime të mjaftueshme për të krijuar diçka si lojrat e seksit falas për pajisjet android. Ajo që kishim qenë përpjekje të dobëta në ndërveprim përmes animacioneve të bëra në mënyrë të dyshimtë dhe animacioneve me lojëra modeste., Megjithatë, ne kemi ato fillime modeste për të falenderuar për një shumëllojshmëri të madhe titujsh të rritur sot, dhe për cilësinë e tyre të pabesueshme.

Gjatë viteve, ndërsa industria kryesore e lojrave lulëzoi, shumë amatorë të talentuar dhe zhvillues të pavarur filluan të merren me të. Disa prej tyre vazhduan të krijojnë tituj kryesorë, por një numër individësh veçanërisht të talentuar dhe të këqinj zbuluan se mund të përdorin softuere dhe teknologji moderne për të krijuar lojrat më perverse të seksit pa pagesë për androidin që ekziston. Kështu arritëm në një pikë ku ti ngatërron lehtë një lojë pornoje për një titull të trefishtë dhe të zakonshëm., Dhe, duke mbajtur në mend gjendjen aktuale të gjërave, ne kemi një të ardhme të ndritur përpara nesh ku ne mund të presim më shumë nga këto lojra.

Personazhet tuaj të Preferuar në Veprimin E Ashpër

Një gjë në lidhje me video lojërat është se ata bëjnë çdo gjë të mundur. Për sa kohë që një krijues mund të mendojë për të, ai mund ta zbatojë atë. Dhe ndërsa zhvilluesit kryesorë zakonisht mbahen nën kontroll me një ton kufizimesh, nuk ka asnjë nga ato në lojërat e seksit falas për androidin. Përkundrazi, sa më keq loja, aq më mirë është të luash. Plus, gjithkush që i krijon këto tituj të pistë është gjithashtu një lojtar vetë, gjë që është arsyeja se pse ka një ton parodish të përmbajtjes kryesore., Nëse ke pasur ndonjëherë një vajzë të bukur që e ke parë në film, një shfaqje TELEVIZIVE, apo një video-lojë, shanset janë që dikush ta fusë në një parodi porno ku ajo shkon poshtë dhe të pistë në mënyra të papërshkrueshme.

Nuk ka kufij këtu dhe, duke marrë parasysh se ti me siguri ke fantazuar për të palluar trurin e atyre zonjave të bukura, kjo është mundësia jote për ta bërë më në fund. Disa parodi përqëndrohen në ruajtjen e vërtetësisë dhe duke ju bërë të ndiheni sikur kjo është marrëveshje e vërtetë. Ato janë më të mira kur kërkon të replikosh ndjenjat origjinale që ke pasur kur pe për herë të parë karakterin. Nga ana tjetër, janë ato tituj që shkojnë në anën tjetër dhe përdorin rregullin "gjithshka shkon" deri në shkallë të plotë. Në fund, gjithçka të çon në shijet dhe preferencat e tua., Dhe, nuk është se ju keni për të vendosur në vetëm një nga shumë. Duke kontrolluar lojra të shumta seksi falas për androidin dhe duke pasur një shpërthim edhe para se ju të gjeni atë që veçanërisht e kap vëmendjen tuaj është argëtuese vetë.

Loja është Zemra e Një Loje Video Të Rriturish

Kur gjithçka të jetë thënë dhe mbaruar, lojrat e seksit falas për androidin janë ende lojra. Si të gjithë të tjerët, nëse loja mungon, nuk do të gëzohesh shumë kur të luash. Për fat të mirë, ditët e lojrave porno kanë kaluar shumë kohë më parë. Jo vetëm atë por FreeSexGamesForAndroid.com është një faqe krejt e re që do të thotë se mund të prisni vetëm ngarkimet më të reja dhe lojrat e pornove më të reja. Dhe gjëja më e mirë për këtë është shumëllojshmëria që ju merrni. Me studiot e shumta që kanë qasje shumë të ndryshme ndaj krijimit, lojës, tregimit, dhe vizuale, ka shumë për të zgjedhur.

Mund të fillosh duke kuptuar se sa i përfshirë do të jesh. Lojrat e të rriturve kanë një avantazh mbi tipet e tjera të pornos sepse të lejojnë të jesh pjesë e saj. Nëse po shikon një klip rezolute 4K, një skenë POV, apo NJË VR, ti je akoma një vëzhgues joaktiv. Me lojërat seksuale për androidin, ti duhet të jesh në mes të kësaj, ti je ai që i merr të shtënat, dhe ti i pallon pameshirshëm të gjitha ato vajza seksi. Pra, pyetja është nëse ju doni të jeni aktiv gjatë gjithë kohës apo të bëni një pushim këtu dhe atje.

Ata që kërkojnë veprim dhe luftë me ritëm të shpejtë do të magjepsen të luajnë platformistë, anëtarë dhe të ngjashëm. Të bësh seks me një femër të pashme në mes të një loje, vetëm për të mundur përbindëshin e ardhshëm dhe për të parë zonjën tjetër të bukur, është një përvojë që nuk do ta harrosh lehtë. Nga ana tjetër, janë ata që preferojnë enigmat, strategjitë, takimet me simulues, madje edhe lojëra me letra, shigjeta, pishinë dhe më shumë. Fatmirësisht, janë të gjithë ata, dhe të gjithë ofrojnë porno të pabesueshme si shpërblim.

Lojëra të rriturish Që Duken Mirë Në Çdo Pajisje.

Siç e keni menduar tashmë, lojërat e seksit falas për androidin mund të luhet në çdo pajisje portative që mbështet këtë sistem operativ. Kjo do të thotë se lojrat e vjetra të shkollës, ku ne u detyruam të rrinim prapa kompjuterave tanë të mëdhenj, të ngjeshur, duke shpresuar që askush të mos futet, ndërkohë që ne jemi topa thellë brenda një vajze të eksituar të kenë ikur prej kohësh. Në ditët e sotme, të duhet vetëm një telefon i zgjuar që të përshtatet brenda xhepit dhe mund të bësh po aq qejf, nëse jo më shumë. Pa marrë parasysh kohën apo vendin, duhen vetëm dy trokitje para se të fillojnë të ndodhin gjëra perverse në ekranin tënd., Dhe, duke marrë parasysh se sa të vështirë ata artistë punojnë për të sjellë në jetë porno në lojën tuaj android, ju përfundimisht do të befasoheni me rezultatet.

Edhe kur bëhet fjalë për pamje, ka kaq shumë diversitet sa gjithkush duhet të gjejë mjaft për t'u çuditur. Femrat 3D priren të jenë sa më realiste të jetë e mundur, me CGI që merr botën me stuhi. Ndonjëherë nuk do të mund të dallosh ndryshimin. Por, ka po aq përmbajtje për dashnorët e hentait. Arti i vizatuar dhe i animuar me stil hentai në videolojrat po bëhet më i mirë me çdo lojë tjetër që del. Nëse jeni duke kërkuar Për Milf të arrestuar ose adoleshentë, mësues dominantë, ose të nënshtruar vajzat e shkollës, kjo është e gjitha se si i doni ata dhe çfarë doni të bëni.

Luaj Falas Tani